گروه نرم افزاری اصفهان پیامک

بهینه سازی سایت در اصفهان

بهینه سازی سایت در اصفهان

 

هنگامی که جهت کسب و کار خود سایتی را طراحی می کنید احتمال دارد از طراح سایت خود در مورد بهینه سازی سایت (سئو سایت) اطلاعاتی دریافت نمایید و به اهمیت آن پی ببرید. در اینجا قصد داریم به زبان ساده در مورد بهینه سازی وب سایت توضیحاتی دهیم .

 

بهینه سازی سایت و یا به عبارت دیگر سئو سایت چیست؟

در یک تعریف ساده می توان گفت مجموعه اقداماتی که باید بر روی سایت شما اعمال گردد تا سایت شما با توجه به کلمات کلیدی مورد نظر به صفحه اول نتایج موتور جستجو گوگل بیاید.

با این کار باعث شده تا سایت شما در میان سایت های رقبا برند شود و بازدید بیشتری به سایت خودتان جذب کنید .به این گونه بازدید ها از طرف موتور جستجوی گوگل بازدید های هدفمند گویند چرا که مشتری خود با جستجوی عبارت کلیدی مورد نظر خود در گوگل میتواند سایت شما را نیز در میان نتیجه های اول گوگل ملاحظه فرماید.

در تعریف ساده بالا سه نکته وجود دارد :

1- کلمات کلیدی

2- صفحه اول گوگل

3-بازدید هدفمند

منظور از کلمات کلیدی چیست؟

هر کسب کاری یکسری کلمات کلیدی دارد که اکثرا نام خدمات و یا محصولات یک کسب و کار می باشد که شما تمایل دارید اگر کاربر نام محصول شما را در گوگل جستجو کرد سایت شما به صفحه اول نتایج گوگل بیاید.

و می توان اینگونه گفت که با بهینه سازی سایت خود به غیر از بازدید روز افزون سایت تان باعث شده تا اول اینکه میان رقبا یک برند شناخته شوید و محبوبت پیدا کنید .دوم آنکه یک سایت مرجع شناخته می شوید و اعتماد مشتریان خود را می توانید به راحتی بدست آورید.

انتخاب کلمه کلیدی در بهینه سازی سایت در اصفهان

 

مزایای صفحه اول گوگل چیست؟

اکثرا کاربران جهت پیدا کردن نتایج جستجو خود به همان صفحه اول گوگل اکتفا می کنند یعنی مطلب مورد جستجوی خود را قطعا در صفحه اول پیدا می کنند ونیازی به رفتن به صفحات بعدی نیست.پس اگر سایت شما در صفحه اول نتایج موتور جستجو قرار بگیرد شانس بالایی جهت ورود کاربران به وب سایت خود دارید.

اکثر وب سایت هایی که در صفحه اول هستند از طریق وب سایت خود بهتر و راحتر می توانند جذب مشتری کنند.


 

تعرفه های بهینه سازی سایت چقدر است؟

ببینید در مورد تعیین قیمت هزینه های سئو بیشترین عامل تعیین کننده تعداد عبارات کلیدی و ،میزان رقابت بر کلمات کلیدی انتخابی می باشد,

یعنی هرچقدر رقابت بر سر آن کلمه جهت آمدن به صفحه اول گوگل بیشتر باشد میزان تلاش بیشتری را از ما می طلبه تا وب سایت به صفحه اول بیاید لذا هزینه ها هم بیشتر خواهد شد.

 

اهمیت سئو و بهینه سازی سایت در برندسازی:

قطعا کسب و کار شما هر چه که باشد یکسری شرکت ها هستند که سرشناس تر از همه هستند به اصطلاح برند شدند یکی از راه های برند سازی سئو و بهینه سازی سایت می باشد.حضور وب سایت شما در نتایج نخست جستجو بدون شک در برند سازی کسب و کار شما کمک خواهد کرد علاوه بر آن حضور در نتایج اولیه جستجو برای شما سود آوره چون مشتریان بیشتری شما را خواهند دید(احتمال انتخاب شما جهت خرید بالاتر است).

سئو و بهینه سازی و نقش آن در برند سازی سایت

 

حقیقتا سئو وبهینه سازی وب سایت نقش بسیار مهمی در برندسازی دارد به نظر من سئو تیلیغات بلند مدت می باشد و برای آن دسته از کسب و کارها مناسب هست که قصد دارند به صورت بلند مدت در ضمینه کاری خود فعالیت نمایند.

و اما نکته آخر اگر از صنعتگران می باشید ویا صاحب سایت فروشگاهی هستند سئو و بهینه سازی را فراموش نکنید!

 

 

 

بهینه سازی سایت در اصفهان

پیشتازان صفرویک به عنوان مجری طراحی سایت در اصفهان و همچنین بهینه سازی سایت در اصفهان و دیگر نقاط کشور مفتخریم که بتوانیم در زمینه سئو سایت (بهینه سازی) شما را تا رسیدن به صفحه اول گوگل همراهی نماییم.سئو یکی ازشاخه های اصلی در بازاریابی اینترنتی بوده و به همین خاطر باید قبل از هر چیز باید دانست که ایجاد و طراحی یک وب سایت زمانی موفق خواهد بود که بازدید کننده و مشتری بدست آورد در غیر این صورت همچون یک کاتالوگ بوده ، اما با سئو سایت خود بر روی عبارات کلیدی سایت تان خواهید توانست بازدید کننده بیشتر در نتیجه فروش بیشری را برای خود در نظر بگیرید اصفهان پیامک بر اساس تکنیک ها و قواعد تعریف شده در موتورهای جستجویی همچون گوگل و آنالیز رقبا و عبارات کلیدی به سایت شما کمک خواهد کرد تا در بین بهترین ها در عرصه خود در صفحه اول گوگل قرار بگیرید شما با قرار گرفتن در صفحه اول به غیر از بحث فروش بیشتر بر روی برند سازی سایت خود نیز کمک خواهید نمود به عبارتی مزایای سئو را می توان این گونه ذکر نمود:

الف) فروش بیشتر

ب) جذب مشتری

ج) افزایش بازدیدکننده

د) بهبود رتبه بندی

ه) کمک به برند سازی شرکت و سایت خود

مشاوره رایگان:03132121675

 

 


آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)