گروه نرم افزاری اصفهان پیامک
سیستم مدیریت محتوا و یا همان CMS چیست؟

CMS چیست؟

سیستم مدیریت محتوا و یا همان CMS  چیست؟

اصولا وب سایت ها به دو دسته پویا (Dynamic)  و ایستا(Static) تقسیم می شوند.وب سایت های ایستا همه چیز آن ثابت است و برای ایجاد تغییرات در محتوای آن باید در کدهای وب سایت تغییری اعمال نمائیم  و به عبارتی دیگر اگر بخواهیم یک پست جدید در وب سایت درج کنیم باید به فایل کد آن دسترسی داشته باشیم و از درون فایل تغییرات خود را اعمال نماییم, لذا برای انجام چنین تغییراتی داشتن دانش کد نویسی لازم می باشد که این کار برای همه میسر نیست!

 


دسته مقاله:مقالات طراحی سایت جزییات بیشتر
نرم افزار B2B چیست؟

نرم افزار B2B چیست؟

نرم افزار B2B نرم افزاری می باشد که امکان تبادلات تجاری بین کسب و کارهای مختلف را بصورت آنلاین فراهم می کند.نرم افزار B2B  در واقع یک وب سایت و یا یک اپلیکیشن موبایل می تواند باشد که از طریق آن کسب و کارها و بنگاهای تجاری دیگر باعضویت در آن به معرفی فعالیت ها و محصولات خود می پردازند.

نرم افزار B2B


دسته مقاله:مقالات طراحی سایت جزییات بیشتر
بک لینک چیست؟تاثیر بک لینک در سئو و تاثیر آن در نتایج جستجو گوگل

بک لینک چیست؟تاثیر بک لینک در سئو و تاثیر آن در نتایج جستجو گوگل

بلک لینک چیست و چه تاثیری بر سئو سایت دارد؟

وجود لینک وب سایت شما در سایر سایت ها را بک لینک می گویند. در واقع هر چه لینک های ورودی به یک سایت و یا صفحه ایی از یک وب سایت بیشتر باشد اهمیت آن صفحه را برای موتور جستجو بیان می کند.البته بحث در رابطه بک لینک و لینک سازی (Link Building)   بحث مفصلی می باشد که در این مقاله به طور مختصر و در حد اطلاعات عمومی آن را شرح می دهیم.


دسته مقاله:مقالات بازاریابی اینترنتی و سئو جزییات بیشتر
چه نکاتی را در هنگام ارسال پیامک رعایت نماییم؟

چه نکاتی را در هنگام ارسال پیامک رعایت نماییم؟

  • تعداد ارسال پیامک

پیشنهاد می شود برای بار اول و اولین ارسال پیامک حداقل ده هزار نفر مخاطب را انتخاب نمایید با توجه به بازخورد این پیامک تعداد ارسال مناسب در هر نوبت را مشخص کنید. برای ثابت نگه داشتن ترافیک مشتریان می توانید روزانه به تعداد مشخصی ارسال انجام دهید

  • زمان ارسال

با توجه به نوع کسب و کار خود و فعالیتی که انجام می دهید مشخص نمایید که بهترین زمان برای ارسال پیامک خود چه ساعاتی از شبانه روز می باشد و بیشترین بازده را برای شما خواهد داشت به طور مثال برای تبلیغ رستوران می بایست زمان سرو غذا و ساعات خلوت توجه کرد. اما برای یک هتل یا مسافرخانه باید گفت که روز های تعطیل اهمیت بیشتری برخوردارند.

نکات ارسال پیامک انبوه


دسته مقاله:مقالات پنل اس ام اس جزییات بیشتر
پنل ارسال اس ام اس در تبریز|سامانه پیام کوتاه تبریز

پنل ارسال اس ام اس در تبریز:

کاربران با توجه به نیاز خود نسبت به امکانات و مزایای خرید پنل اس ام اس اقدام به خرید و ثبت نام می نمایند. پیشنهاد اصفهان پیامک به کاربران تبریزی یا دیگر استان ها و شهرستان ها این بوده که اول ویژگی های سامانه پیام کوتاه را ملاحظه نمایند سپس با توجه به نیاز خود به لینک مقایسه و تعرفه پنل اس ام اس رفته ویژگی های هر پنل را میتوانید ببینید سپس ثبت نام نموده ، هنگام ثبت نام هزینه ای از شما کسر نخواهد شد .پس از بررسی دقیق سامانه و ارسال به صورت تست اگر مورد پسند شما قرار گرفت هزینه پنل را پرداخت نمایید.

چرا اصفهان پیامک را انتخاب کنیم؟

  • پایین ترین تعرفه ارسال پیامک:پایین ترین تعرفه خطوط ارسال پیامک
  • پایین ترین تعرفه پنل: هزینه اولیه مناسب و بدون تمدید سالیانه
  • برگشت هزینه:برگشت هزینه پیام های نرسیده به مقصد یا برگشت هزینه بلک لیست ها
  • دارای خطوط عبور از بلک لیست

دسته مقاله:مقالات پنل اس ام اس جزییات بیشتر
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)