گروه نرم افزاری اصفهان پیامک
داشتن سایت سئو شده از نان شب هم واجب تر است(بازاریابی مدرن)!

داشتن سایت سئو شده از نان شب هم واجب تر است(بازاریابی مدرن)!

همان طور که از عنوان مقاله مشخص است میخواهیم در رابطه با اهمیت داشتن وب سایت و همچنین سئو آن برای شرکت ها و کارخانجات صحبت کنیم.

اگر یک برند تازه تاسیس ویا یک برند و شرکت قدیمی هستید ولی چند مدتی هست که نام برند شما رشد نداشته است حتما به این چند راهکار که ارائه می کنیم توجه نمایید.

همان طور که همه ما بارها شنیده ایم از طریق نت می توانیم کسب و کار خود را رشد دهیم (اما شخصا دیده ام بسیاری از مدیران شرکت ها هنوز به این باور نرسیده اند! )

اگر کسب و کار شما یک تولیدی و یا خدماتی هستش به راحتی می توانید از طریق نت بازارهای جدیدی را از داخل و خارج از کشور برای خود ایجاد کنید بدون داشتن بازاریاب حضوری.

در موارد بسیاری مشاهده کرده ام که بعضی از شرکت ها کاتالوگ و بروشورهای بسیار زیادی از محصولات خود چاپ می کنند تا به بازاریاب های خود برای ارائه توضیحات به مشتریان هدف خود بدهند اما قافل از اینکه از این قبیل کارها در دنیای فعلی با این حجم از رشد تکنولوژی دیگر جوابگو نیست.

مشکلات شرکت های که هنوز از بازاریابی سنتی استفاده می کنند

در مرحله اول باید کاتالوگ و بروشورهای محصولات خود را آماده کنند پس از آن باید بازاریاب های خبره جذب کنند که خود این موضوع یکسری ماجرای مفصل دارد.پس از آن مناطق مورد نظر را برای مراجعه بازاریاب باید مشخص نمایید تا کار خود را آغاز کنند پس از آن باید حواستان را جمع بازاریاب ها بکنید که مبادا مشتریان شما را نسوزانند(ممکنه بازاریاب بعضی مشتریان شما را از دست بدهد) و بسیاری از ماجرا های دیگر که از بیان آن خوداری می کنم.

 

اما راهی که ما برای گسترش برند و کسب و کار شما داریم این هستش که در اولین گام برای حضور در دنیای نت لازمه آن یک وب سایت متناسب با نیازمندیهای شما می باشد.

ساده و واضح بگویم راه گسترش و معرفی برند شما داشتن یک وب سایت می باشد و در مرحله بعد سئو سایت می باشد.(seo)

سئو سایت:

انتخاب یکسری کلمه کلیدی (key words)برای بهینه کردن سایت بر روی آن کلمات. واضح تر معنی آن می شود هرکس کلمه ی مورد نظر شما را در گوگل جستجو کند سایت شما جز 10 نتایج اول باشد.

این فرآیند در گسترش نام تجاری شما و همچنین افزایش فروش شما بسیار موثر می باشد.

در رابطه با اهمیت سئو سایت و همچنین مزایای آن در وب سایت مقالات زیادی می باشد که می توانید آن را مطالعه نمایید.

تیم طراحی سایت ما با بهره گیری از متخصصین حوزه طراحی و توسعه نرم افزار و سئو و بازاریابی اینترنتی می تواند شما را در رسیدن به این هدف یاری نماید.


دسته مقاله: مقالات بازاریابی اینترنتی و سئو
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)