گروه نرم افزاری اصفهان پیامک
  • ویژگی ها و امکانات پنل ارسال اس ام اس اصفهان پیامک :

شاید برای شما پیش بیاید کهپنل ارسال اس ام اس چیست و چه خصوصیات و ویژگی هایی دارد

سامانه پیام کوتاه اصفهان پیامک شامل امکانات و موارد زیر می باشد.

برای بهره بردن از امکانات نرم افزار تحت وب پیامک انبوه کافی است بر روی دمو سایت کلیک کنید.

 

ویژگی های سامانه اصفهان پیامک :

 

1-ارسال پیام بر اساس انتخاب خط های 5000 و 3000 و 2000 و1000 و 021

2- دارای خطوط عبور از بلک لیست (خطوط عبور از بلک لیست با پیش شماره مخابراتی و خطوط عبور از بلک لیست «GSM»با شماره موبایل )

3-ایجاد خط ثابت  و نام تجاری برای شماره مورد نظر خود

4-ارسال پیام اس ام اس بر اساس استان مورد نظر ، شهر مورد نظر،پیش شماره خط (مثل 0913 یا 0912 و...) ،نوع خط (دائمی یا اعتباری) ، انتخاب جنسیت و انتخاب بازه رده سنی افراد

5-سامانه پیامکی تحت وب ( ارسال sms از طریق اینترنت )

6-شارژ حساب خود به صورت آنلاین در سامانه اصفهان پیامک

7-خرید سامانه پیامکی بدون نیاز پرداخت هزینه سالیانه مجدد

8-امکان نمایش گزارش ارسال های انجام شده و ذخیره در فایل اکسل

9-ایجاد دفترچه تلفن و معرفی گروه های مختلف در دفترچه تلفن با امکان اضافه کردن بی نهایت شماره

10-دارای قابلیت اضافه کردن خصوصیت های ویژه به دفترچه تلفن اعم از سن مخاطب ، تاریخ تولد ،ایمیل، اقساط و...

11-دارای قابلیت انتخاب تکی و گروهی اعضا و مخاطبان ثبت شده در دفتر چه تلفن

12-ثبت و ایجاد منشی تلفنی

13-همه پنل های اس ام اسی دارای قابلیت ارسال به صورت تکی و گروهی می باشند

14-ارسال پیام با دکل BTS

15-ارسال کلمات کلیدی (توضیح در مطالب پایین)

16-دارای قابلیت ارسال به صورت نظیر به نظیر

17-نمایش نقشه کدپستی استان ها و شهر های ایران

18-ارسال و دریافت پیامک از شماره های خاص

19-نمایش جزئیات ارسال های انجام شده اعم از تهداد صفحات پیام،تعداد مخاطبین انتخاب شده ، گزارش ارسال های دلیوری پیام ها (رسیده به گوشی ، نرسیده به گوشی ، در حال ارسال ، بلک لیست)،هزینه ارسال پیام ها ، هزینه بازگشت پیام های بلک لیست،کد بالک پیام ، فیلتر نمایش گزارشات و...

20-وجود لیست سیاه در پنل برای پیام های دریافت و ارسال

21-امکان ایجاد نظر سنجی پیامکی و مسابقه برای کاربران

22-قابلیت ارسال زماندار : ارسال در آینده ، ارسال در ساعت و روز مشخص شده به صورت اتوماتیک

23-دارای ماژول تبریک تولد و اعلام اقساط کاربران و مخاطبان در روز و ماه مشخص شده به صورت اتوماتیک

24-ایجاد نماینده های جدید برای خود و تخصیص قیمت برای کاربران خود (قیمت گذاری خطوط و پیامک ها)(مخصوص نمایندگان)

25-ایجاد پنل کاربری با امکانات مورد دلخواهتان برای کاربرانتان ( ویژه نمایندگان )

26-درج خبر در سامانه پیامکی برای کاربران خود (ویژه نمایندگان)

27-درج لوگوی خود در پنل بدون وجود هیچ نام و نشان از اصفهان پیامک (ویژه نمایندگان)

28-وجود بانک و شماره های اصناف به تفکیک استان

29-سامانه ارسال ایمیل انبوه

30-سامانه ارسال پیام صوتی ( ویژگی جدید در سامانه )

و امکانات بی شمار دیگر که با وارد شدن به دموی سامانه میتوانید این امکانات را مشاهده کنید

اخذ پنل نمایندگی از اصفهان پیامک موجب در آمد برای نمایندگان از راه های مختلف می شود.

پنل ارسال اس ام اس

 

پنل ارسال اس ام اس بر اساس جنسیت و رده سنی و منطقه:

در بخشی از سامانه SMS اصفهان پیامک شما قادر خواهید بود ارسال هدفمند تری انجام دهید . هدف به اینگونه است که شما برای از استفاده از این بخش کافیست به گزینه ارسال پیام رفته و زیر شاخه « رده سنی و جنسی » رفته و با انتخاب گزینه های که در عکس روبه رو مشاهده می کنیدقادر خواهید بود ارسال خود را بر اساس استان مورد نظر ، نوع خط ، جنسیت مخاطب ، و با مشخص کردن بازه سنی مدنظر خود ارسال هدفمند انجام دهید و در آخر تعداد گیرندگان پیامکی خود را مشاهده کنید و پس از ثبت ارسال انجام دهید.

پنل ارسال اس ام اس به تفکیک سن و جنسیت

 


ارسال پیام انبوه بر اساس کد پستی منطقه ای:

بر اساس نقشه های شهر ها و استان هایی که در سامانه اصفهان پیامک قرار داده شده شما قادر خواهید بود کد پستی منطقه مورد نظر خود دارید ، یادداشت کرده و در قسمت ارسال کدپستی  با نوشتن کد پستی مد نظر شهر و یا منطقه ارسال هدفمند انجام دهید همان گونه که در عکس روبه رو ملاحظه می کنید کافی است اپراتور مورد نظر (همراه اول یا ایرانسل) خود را انتخاب کرده

و کد پستی مربوطه منطقه را وارد کنید به عنوان مثال کد پستی شیخ بهایی اصفهان 81357 بوده و کد پستی خیابان مطهری اصفهان 81337 میباشد ، حال با قرار دادن در قسمت کد پستی و انتخاب جنسیت و ثبت شروع به ارسال پیام کوتاه خود نمایید.

ارسال پیام انبوه بر اساس کد پستی منطقه ای

 


ارسال پیام کوتاه (sms) به صورت گروهی یا تکی:

در سامانه ارسال پیام کوتاه اصفهان پیامک سه گزینه برای ارسال گروهی و تکی وجود دارد و باانتخاب گزینه افزودن گیرندگان و انتخاب گزینه 

الف) اضافه کردن شماره : شما قادر خواهید بود به صورت دستی شماره های مد نظر را نوشته و ثبت کنید

ب) اضافه کردن دفترچه تلفن : که شما قادر خواهید بود گروه هایی را که در دفترچه تلفن تعریف کرده اید را انتخاب نموده و ثبت و ارسال پیام انجام دهید

ج) همچنین شما می توانید شماره هایی که قبلا در فایل متنی یا اکسل ذخیره نموده اید را آپلود کرده و ثبت و ارسال پیام انجام دهید


ارسال پیام کوتاه (sms) به صورت گروهی یا تکی


پنل ارسال sms بر اساس منطقه ( از روی نقشه آنلاین ) :

در پنل اصفهان پیامک در قسمت ارسال از روی نقشه شما پس از انتخاب شهر و انتخاب منطقه مورد نظر خود روی نقشه آنلاین میتوانید به مشترکین همراه اول و ایرانسل به تعداد مورد نظرتان پیامک ارسال کنید.

در حال حاظر نقشه ی شهر های زیر موجود می باشد:

تهران – کرج – مشهدتبریز – اهواز – اصفهان – بندرعباس – همدان – گرگان – کرمانشاه – زاهدان – بابل – اسلامشهر- آمل – قزوین

 

پنل ارسال sms  روی نقشه آنلاین

 


ارسال پیام انبوه بر اساس بانک شماره های اصناف به تفکیک استان:

اصفهان پیامک دارای بانک های شماره  اصناف مختلف بوده که از این رو اصناف در دو گروه دسته بندی شده اند گروه اول ارسال به صورت کلی (کشوری) و گروه دوم دسته اصناف و مشاغل به تفکیک استان می باشد.

در گروه اول برای ارسال پیام انبوه  شغل و صنف  اصلی مورد نظر در بانک اطلاعاتی را انتخاب نموده و سپس گرایش مورد نظر در صنف یا همان زیر شاخه شغلی مورد نظر خود را انتخاب می نماییم و تعداد شماره هایی که مد نظر خود داریم در ستون ردیف ذکر می نماییم.

در گروه و دسته دوم همان گونه که در عکس زیر تماشا می کنید کافی است استان مورد نظر خود را انتخاب نموده و دسته های شغلی مربوط به آن استان برای شما به نمایش در خواهد آمد که با انتخاب یک دسته از شاخه اصناف تعداد شماره های مربوط به آن رسته به شما نمیایش داده می شود.

ارسال پیام بر اساس بانک اصناف

منظور از ردیف،سطر شماره هاست به عنوان مثال در مثال بالا 9604 شماره موجود می باشد یعنی از شماره 1 تا 9604 سطر داریم و اگر شما بخواهید به 3000 نفر اول پیامک بفرستید در نتیجه باید ردیف 1 به تعداد 3000 نفر را انتخاب کنید.و اگر تمایل داشتید در آینده به ادامه لیست پیام بفرستید از ردیف 3001 شروع می کنید


ارسال پیام منطقه ای کشور:

در این پنجره دو وضعیت انتخاب شماره وجود دارد

وضعیت اول: در این قسمت می بایست نوع خط ، استان مورد نظر ،و شهر مورد نظر خود را انتخاب نمایید تا در آخر تعداد شماره ها برای شما به نمایش درآیند و بتوانید ارسال خود را انجام دهید.

وضعیت دوم : که بر اساس پیش شماره خط بوده .در این قسمت شما برای ارسال پیام و انتخاب شماره باید در ابتدا نوع خط را انتخاب نمایید سپس استان مورد نظر و پس از آن شهر مورد نظر را انتخاب کنید مرحله بعد به نسبت انتخاب شهر و استان پیش شماره های خط های آن شهر ها برای شما به نمیاش در آمده که باید با انتخاب پیش شماره های مورد نظر خود وانتخاب آن ها ارسال خود را به انجام برسانید.


ارسال پیام منطقه ای کشور

 


ارسال پیام صوتی (امکانی جدید در پنل)

با این امکان شما قادر خواهید بود صدای ضبط شده خود یا مورد نظر را به صورت فایل صوتی با فرمت های (mp3,wav) وبادو نوع ارسال پالسی و دقیقه ای به شماره ها و مخاطبان مورد نظر خود با روش ها و بانک های شماره ای که در مطالب قبلی گفته شد ارسال انجام دهید.برای نمایش تعرفه های این بخش به لینک زیر بروید.

تعرفه پنل ارسال اس ام اس و پیام صوتی

 

 

ارسال ایمیل انبوه (ایمیل مارکتینگ)  

در پنل اصفهان پیامک به غیر از پیام متنی و صوتی شما نیز قادر خواهید بود به مخاطبان خود ایمیل انبوه و یا خبرنامه و... ارسال کنید. در قسمت افزودن گیرندگان به صورت دستی یا افزودن فایل می توانید ایمیل های مورد نظر را وارد کرده و پس از ثبت عنوان و متن (نوشته,عکس , لینک و...) را افزوده و ارسال انجام دهید.


email; marketing

 


لیست گزارش های ارسال پیام :

در این قسمت ازپنل تخصصی پیام کوتاه شما قادر خواهید بود پیام های ارسال شده خود به مخاطبان را مشاهده کنید.

گزارشات ارسال: که وضعیت ارسال شما را نمایش می دهند و اینکه بدانید به چه شماره هایی ارسال انجام گرفته و با چه خطی این ارسال انجام گرفته ، نوع پیام شما چه بوده (ایمیل، پیام کوتاه،پیام صوتی) ، زمان ارسال شما تعداد گیرندگان و ... را به شما نمایش می دهد تا از نحوه ارسال پیام ها مطمئن تر شوید. و همچنین قادر به ذخیره گزارشات و حتی حذف گزارشات هستید.

لیست گزارشات ارسال پنل تخصصی پیام کوتاه

 

 


لیست گزارشات پیام های دریافتی:

در این قسمت از پنل تخصصی پیام کوتاه قادر خواهید بود پیام های دریافتی خود را کنترل و مدیریت کنید.

پیام های دریافتی پنل: بیشترین کاربرد می توان به اجرای مسابقات پیامکی و پیام هایی که به مخاطبان خود داده اید و انتظار جواب از آن ها خواهید داشت و... و اینکه در این قسمت نیز به غیر از مشاهده پیام قادر به حذف یا ذخیره آن و حتی پاسخ به پیام را انجام دهید.

لیست گزارشات پیام های دریافت شده پنل تخصصی پیام کوتاه

 


لیست سیاه (black list) :

الف) لیست سیاه دریافت: در این بخش می توانید پیام های ارسالی گیرنده ای خاص را مسدود کنید تا در سامانه هیچ پیامی از آن کاربر دریافت نشود و هیچ پاسخ خودکاری از طریق ماژول های مختلف سامانه برای وی ارسال نگردد

ب) لیست سیاه ارسال: در این قسمت قادر خواهید بود لیست شماره هایی را ثبت نمایید که تمایل ندارید پیام شما به آن افراد ارسال گردد

خطوط عبور از بلک لیست: پنل تخصصی پیام کوتاه اصفهان پیامک دارای شماره ای منحصر به فرد برای ارسال پیام به شماره هایی است که اس ام اس تبلیغاتی خود را بسته اند و شما قادر نخواهید بود به آن ها پیام ارسال نمایید در این صورت با این خط ویژه شما قادر خواهید بود به آن ها پیام های اطلاع رسانی ارسال نمایید.

 

دفترچه تلفن:

در این بخش ازپنل شما قادر خواهید بود یک لیست سفارشی از شماره ی خود تهیه  کنید و یک دفترچه تلفن برای خود با مشخصات مختلف تعریف کنید مثل نام و نام خانوادگی ,شماره تلفن , تاریخ تولد و ....

و همچنین امکان اضافه کردن  دسته های مختلف با نام های تعریف شده در سطح ساده و پیشرفته دفترچه تلفن خود را تنظیم کنید.

 

ارسال اتوماتیک پیام تبریک به مخاطبان:

در این بخش شما می توانید نسبت به تاریخ تولد مخاطبان دفترچه تلفن خود پیام تبریک تولد ارسال کنید این در صورتی است که تاریخ تولد مخاطبان خود را درج کرده و در این قسمت پیام مورد نظر برای تبریک را درج نمایید, این بخش به صورت اتوماتیک در تاریخ معین پیام ارسال می کند.

در هنگام ارسال اس ام اس در هر بخش از پنل شما می توانید ارسال پیام خود را در دو زمان حال و آینده معین کرده و ارسال انجام دهید.

 

 

پنل ارسال اس ام اس در مشهد – پنل ارسال اس ام اس در شیراز پنل ارسال اس ام اس در تبریز

 


آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
03133512516(مشاوره رایگان)